Genesix Esport
I’m a gamer, always have been.

PMPL MYSG Musim 4 : Jadual & Keputusan Penuh Peringkat Liga

PMPL MYSG Musim 4 akan berlangsung dari 24 Ogos hingga 26 September dengan 20 pasukan terbaik dari kedua-dua negara bersaing untuk slot ke kejohanan SEA Championship dan kejohanan PUBG Mobile Global Championship (PMGC) 2021.

Status Kejohanan

Telah Tamat

Semua perlawanan akan disiarkan secara langsung di saluran Facebook dan YouTube PUBG Mobile Malaysia rasmi. Ia juga akan disiarkan di WeTV dan Esports Fight Club.

Keputusan Terkini

Juara PMPL MYSG Musim 4 Peringkat Liga

Statistik Keseluruhan

Pasukan Layak ke Grand Final

Mata dan Kedudukan Penuh

Untuk melihat kedudukan penuh mata PMGC pergi ke halaman ini.

No.PasukanKeseluruhanMinggu 1Minggu 2Minggu 3
1Axis RedONE434182134118
2Team Secret425140143142
3Farang Lejund416144159113
4 SEM9.GANK38977126186
5Team SMG38916712299
64Rivals380115158107
7EVOS ViP34514412279
8TABAH NSEA31076130104
9Geek Fam2979810396
10Al Ikhlas R2K29310511177
11RSG Malaysia28111067104
12HomeBois26356101106
13VXM FANX247106-141
14Team Whales2447262110
15Wulf Arov215135-80
16Yoodo Alliance176-7799
17Team Bosskurr1455887-
18YSX eSport (X)69-69-
19Anti Circle----
20NSP Astra----

Minggu 1

Hari 1

Hari 2

Super Weekend

Hari 1

Hari 2

– akan dikemaskini –

Minggu 2

Hari 1

Hari 2

Super Weekend

Hari 1

Hari 2

Minggu 3

Hari 1

Hari 2

Super Weekend

Hari 1

Hari 2

Hari 3

– Lihat keputusan terkini diatas –

Pasukan Bertanding

12 pasukan teratas dari musim sebelumnya PMPL MY / SG telah menerima jemputan langsung ke kejohanan ini. Selain itu, masing-masing empat pasukan berjaya melalui PUBG Mobile Malaysia National Championship 2021 dan PMPL MYSG. 20 pasukan dalam Liga Pro adalah seperti berikut:

  1. Final 12 PMPL MY / SG S3 Teratas:
    1. 4RIVAL
    2. AL-IKHLAS R2K
    3. Anti Circle
    4. Axis Redone
    5. Evos VIP
    6. Geekfam
    7. Homebois
    8. RSG Malaysia
    9. Team Secret
    10. Team SMG
    11. Team Whales
    12. Wulf Arov
  2. Pasukan Kejuaraan Nasional PUBG MOBILE 2021:
    1.  Sem9.Gank
    2. Team Bosskurr
    3. Yoodo Alliance
    4. YSX Esport
  3. 4 Pasukan Playoff Kelayakan PMPL MY / SG S4:
    1. Farang Lejund
    2. NSP Astra
    3. TABAH NSEA
    4. VXM FANX

Cabutan Kumpulan

Kumpulan A

  • Evos VIP
  • 4Rivals
  • Axis Redone
  • Team Bosskurr

Kumpulan B

  • Wulf Arov
  • Team Secret
  • YSX Esport
  • Farang Lejund

Kumpulan C

  • RSG Malaysia
  • AL-IKHLAS R2K
  • Sem9.Gank
  • NSP Astra

Kumpulan D

  • Anti Circle
  • Homebois
  • Team Whales
  • TABAH NSEA

Kumpulan E

  • Geekfam
  • Team SMG
  • Yoodo Alliance
  • VXM FANX

Jadual Kejohanan

MInggu 1

Weekdays

24 Ogos – 25 Ogos

Super Weekend

27 Ogos – 29 Ogos

Minggu 2

Weekdays

31 Ogos – 1 September

Super Weekend

3 September – 5 September

Minggu 3

Weekdays

7 September – 8 September

Super Weekend

10 September – 12 September

Tinggalkan pesanan

Alamat email anda tidak akan disiarkan.